Aktualności


Zdjęcia z festynu i Turnieju Rycerskiego

Zdjęcia z festynu i Turnieju RycerskiegoPrezentujemy galerię zdjęć z Festynu Rodzinnego oraz I Gdańskiego Otwartego Turnieju Rycerskiego. Zapraszamy do oglądania!
 24.09.2011Więcej

Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze

Rada Osiedla Ujeścisko-Łostowice we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 12 zaprasza dzieci na bezpłatne lekcje gry na gitarze.

 21.09.2011Więcej

Festyn: punkt Stowarzyszenia Pomocy Królikom

Festyn: punkt Stowarzyszenia Pomocy Królikom

Namiot Stowarzyszenia Pomocy Królikom będzie na festynie w niedzielę w godzinach od 14:00. Przy stoisku Stowarzyszenia (namiocie) zaplanowane są atrakcje dla dzieci, konkursy, drobny poczęstunek, ulotki, a członkowie Stowarzyszenia będą udzielali wszelkich informacji i pomocy dotyczącej królików.

 21.09.2011Więcej

Mapa festynu - turnieju rycerskiego

Mapa festynu - turnieju rycerskiego

Udostępniamy Państwu orientacyjną mapę Festynu Rodzinnego i I Gdańskiego Otwartego Turnieju Rycerskiego.

 20.09.2011Więcej

Statut Rady Osiedla

Rada Miasta Gdańsk przyjęła projekty statutów Rad Osiedli, w tym naszej Rady Osiedla Ujeścisko-Łostowice. Projekt statutu podlega konsultacji z mieszkańcami przez okres 30 dni od daty ogłoszenia uchwały. Wszelkie uwagi można kierować do Biura Rady Miasta Gdańsk.

Statut Rady Osiedla Ujeścisko-Łostowice: statut.pdf
Dokument w sprawie statutów z Biura Rady Miasta Gdańsk: projekty statutow.pdf

 08.09.2011Więcej

Festyn rodzinny wraz z turniejem rycerskim

Festyn rodzinny wraz z turniejem rycerskim

Dnia 24 - 25 września odbędzie się Festyn Rodzinny oraz Pierwszy Gdański Otwarty Turniej Rycerski, a w nim m.in turniej łuczniczy, bojowy a także inscenizacja bitwy średniowiecznej.

 05.09.2011Więcej

Porządek obrad V Sesji

Podajemy do publikacji porządek obrad na V Sesję Rady Osiedla Ujeścisko-Łostowice.

 05.09.2011Więcej

Automaty biletowe w Gdańsku

Automaty biletowe w Gdańsku

Kolejnych pięć automatów biletowych już działa w Gdańsku, a 2 września uruchomionych zostało pięć następnych. Montaż wszystkich zaplanowanych na ten rok urządzeń wykonawca planuje zakończyć do 20 września. Ze względu na trwające prace remontowo-budowlane na i przy przystankach, gdzie mają być zamontowane automaty, prace mogą się nieznacznie opóźnić. O czym będziemy informować Państwa na bieżąco.

 01.09.2011Więcej

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty umożliwią uczestnikom poprawne i świadome wykonywanie zdjęć w wielu sytuacjach np. reportaż z wakacji czy też wycieczek, rejestracja wydarzeń z życia szkoły, uroczystościach rodzinnych oraz portretowaniu przyjaciół i bliskich.

 29.08.2011Więcej

Zapraszamy grupy artystyczne

Zapraszamy amatorskie zespoły muzyczne, taneczne, kabaretowe do zaprezentowania swoich umiejętności na scenie podczas festynu rodzinnego w dniu 25.09.2011.

 27.08.2011Więcej
< Wstecz
1 | 2 | 3 | ... | 39 | 40 | 41 | [42] | 43
Dalej >