Ankieta ZKM oceń kierowców i motorniczych

Jak oceniasz kulturę osobistą kierowców i motorniczych w Gdańsku? Czy jesteś zadowolony z obsługi w autobusach i tramwajach? Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku zaprasza do udziału w ankiecie na temat zachowania kierowców i motorniczych w Gdańsku.

- ZKM zatrudnia ponad 800 kierowców i motorniczych. Codziennie gdańskie trasy obsługuje ponad 100 składów tramwajowych i około 200 autobusów. Każdego dnia korzysta z nich 400 tys. pasażerów, którzy na bieżąco nas oceniają i wystawiają cenzurkę. Teraz w ich ręce oddajemy ankietę, w której mogą ocenić kulturę osobistą prowadzących pojazdy, a także jakość obsługi w gdańskich tramwajach i autobusach - mówi Jerzy Zgliczyński – prezes Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku.

Anonimowa ankieta zamieszczona została na stronie internetowej Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku zkm.pl. Zawiera trzy pytania dotyczące kultury osobistej kierowców i motorniczych oraz kultury i profesjonalizmu obsługi w autobusach i tramwajach. Kierownictwo ZKM ma nadzieję, że analiza ocen pasażerów pomoże w podnoszeniu jakości usług, a kierowców i motorniczych zmobilizuje do jeszcze lepszej pracy.

Pasażerowie mogą też zgłaszać wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania ZKM za pomocą anonimowego FORMULARZA KONTAKTOWEGO znajdującego się na stronie kontakt.zkm.pl

 25.01.2012Powrót