„Australijska przygoda, czyli świat do góry nogami” – spotkanie z podróżnikiem Markiem Dąbrowskim

W piątek, 22 listopada o godzinie 18:30 zapraszamy do siedziby Rady Dzielnicy (Dom Sąsiedzki ul. Przemyska 21) na spotkanie z podróżnikiem, Markiem Dąbrowski. Podczas spotkania Pan Marek opowie nam o swojej Australijskiej przygodzie.

Australia – daleki kontynent, kuszący nas wspaniałą przyrodą i mnóstwem atrakcji. Marzymy, by tam kiedyś polecieć, zamoczyć stopy w ocenie na bajkowych plażach, pogłaskać koalę, przybić piątkę z kangurem i skosztować tej oszałamiającej egzotyki. Na przeszkodzie stoi jednak nie tylko odległość od Polski, ale i cena.
Marek Dąbrowski, gdański podróżnik, autor bloga „Ścieżki mojego świata”, opowie o swojej podróży na ten kontynent. Dowiemy się, czy koszt wyprawy na drugi koniec świata może być tańszy niż myślimy? Czy śmiertelnie groźne pająki biegają po ulicach? Jakie mroczne tajemnice kryje przerażająca skała Uluru? Czy Sydney rzeczywiście wygląda jak w serialu „Powrót do Edenu”? Jak mogły zaginąć pensjonariuszki podczas pikniku pod Wiszącą Skałą?

Australia – piękna, lecz i zabójcza, przyjazna, ale i mroczna, raj i piekło w jednym. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z australijską przygodą! „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *