Gdańsk Południe na START – otwarte treningi dla każdego

Gdańsk Południe na START z Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice Gdańsk Rada Dzielnicy Chełm Rada Dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe Rada Dzielnicy Jasień oraz Decathlon Kartuska zapraszają na otwarte treningi dla każdego, czyli nasze sportowe „ogłoszenia parafialne” na najbliższy tydzień 4-10.11.2019

Masz konto na facebooku? Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych (KLIKNIJ TUTAJ)

Tradycyjnie już, w związku z dużą liczbą naszych aktywności, na początku tygodnia zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu (czyli TUTAJ) w którym zawarty jest plan naszych spotkań na dany tydzień. Wszystko w jednym miejscu w celu uniknięcia organizacyjnego bałaganu.

W tym tygodniu jak zwykle jest na bogato 😉 UWAGA ZMIANY!

PONIEDZIAŁEK
– 19.00 – spotkanie/szkolenie z dietetykiem – Fit Klub – Trójmiasto Ul. Warszawska 100/u6, 80-180 Gdańsk – wstęp wolny, mamy dla Was 20 miejsc – zapisy w komentarzach w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/940195699692856/

WTOREK – 18.00 – trening biegowy (początkujący) – zbiórka przy boisku na zbiorniku Madalińskiego (ul. Wilanowska Chełm)
– 18.00 – trening biegowy – zbiórka przed Decathlon Kartuska (Jasień)

ŚRODA
– 13.00 – zdrowy kręgosłup dla mam z dziećmi – miejsce zajęć : ul. Krzemowa 2– I piętro (budynek Spółdzielnia Mieszkaniowej „ORUNIA”)
-18.00 – Nordic Walking – zbiórka zbiornik retencyjny Augustowska (Orunia Górna przy pętli Havla)

CZWARTEK
– 18.15 – trening z kettlebell – zbiórka Decathlon Kartuska (Jasień)

PIĄTEK
-10.00 – BuggyGym (aktywizujące spacery z wózkami dla mam) – zbiórka przy zbiorniku Augustowska (Orunia Górna przy pętli Havla)

SOBOTA /weekend – polecamy udział w biegach (i nie tylko) w ramach Święta Niepodległości (Pruszcz Gd, Gdynia, Sopot)

NIEDZIELA
– 9.00 – kolarstwo (jeśli warunki pozwolą to jeszcze szosowe ale zapraszamy również na MTB) start (parking przy zbiorniku retencyjnym Świętokrzyska II ul. Bergiela) -10.00 – kolarstwo MTB – zbiornik Augustowska Gdańsk @WiktorStankiewicz https://www.facebook.com/events/488227695061444/

MAcie pytania? Najlepiej przyjść na trening i zapytać na miejscu 😉
Przybywajcie, trenujcie, integrujcie się i podajcie dalej – NIECH SIĘ DZIEJE 😉
——————————————————————————————-
W treningu uczestniczą TYLKO osoby zapisane (klikamy przycisk „wezmę udział” na wydarzenie po zapoznaniu się z warunkami uczestnictwa!
W czasie zajęć rowerowych/kolarskich uczestnik jest zobowiązany za każdym razem do wcześniejszego zapoznania się z przebiegiem trasy, jej trudnością i dostosowuje dystans do swoich możliwości. Zabieramy jak zwykle sprawne rowery, naładowane telefony (najlepiej z nawigacją ułatwiającą samodzielny powrót), odpowiednią odzież, napoje w bidonach i $ na ich uzupełnienie po drodze, coś energetycznego na ząb (np. banany, kanapka z miodem, batonik), zapasowe dętki, kaski i b.dobry humor:) Na treningu obowiązują przepisy o ruchu drogowym. Pamiętajcie o jeździe (kolarstwo) w grupach max 10par! i odstępach pomiędzy nimi dla samochodów!

Uczestnik wydarzenia oświadcza, że jest zdrowy, zdolny do wysiłku i nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich do udziału w treningu w dyscyplinach sportowych typu wytrzymałościowego, bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub powstałej szkody związanej z treningiem, nie będzie występować z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Organizatora lub osób działających w jego imieniu.
Zgłoszenie swojego uczestnictwa przez uczestnika oznacza, że rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w treningu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko.
Uczestnik, przystępując do zajęć wyraża tym samym zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora zdjęć i materiałów wideo z wizerunkiem uczestnika, wykonanych podczas zajęć, do własnych działań marketingowych i promocyjnych i nie będzie z tego zgłaszać żadnych roszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *