Komunikat ZUT na temat możliwości okresowego zwiększenia się uciążliwości zapachowych w związku z pracami operacyjnymi

Panujące obecnie warunki meteorologiczne mogą mieć wpływ na zwiększoną odczuwalność nieprzyjemnych zapachów z terenu Zakładu Utylizacyjnego.

Ponadto, rozpoczęty dziś proces technologiczny związany z rozruchem hermetycznej kompostowni, polegający na wypełnianiu komór dynamicznego kompostowania, wymaga przeniesienia odpadów kuchennych i zielonych z placów magazynowych do ich wnętrza. Załadunkowi może towarzyszyć migracja nieprzyjemnych zapachów, które przy obecnych warunkach atmosferycznych mogą być bardziej odczuwalne.

Za wszelkie niedogodności pragniemy przeprosić i zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, by prace zostały przeprowadzone jak najsprawniej, tak aby okres uciążliwości z nimi związany ograniczyć do minimum. Jednocześnie chcemy podkreślić, że przeprowadzenie tego procesu jest konieczne, aby długo wyczekiwana inwestycja mogła w pełnym wymiarze rozpocząć pracę. 

Źródło: https://zut.com.pl/komunikat-na-temat-mozliwosci-okresowego-zwiekszenia-sie-uciazliwosci-zapachowych-w-zwiazku-z-pracami-operacyjnymi/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *