Radni Rady Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice

Przewodnicząca Rady Dzielnicy

Rydlewska-Kowalik Sylwia ( tel. 510182756 / mail. sylwia.rydlewska@interia.eu / facebook )

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy

Niewiadomska Lucyna ( mail. lniewiadom@interia.pl )

W skład Rady Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice wchodzą następujące osoby:

Cholewiński Adam ( mail. k15x25@wp.pl )
Czoska Paweł Waldemar ( mail. pawel_czoska@wp.pl / facebook )
Doliniec Barbara ( mail. dolbas@tlen.pl )
Dominiczak Krystyna ( mail. k_dominiczak@interia.pl )
Dudek Elżbieta ( mail. elkaa2006@gmail.com )
Mariusz Hałasa ( tel. 500 680 924 / mail. mariusz.halasa@onet.pl )
Jankowski Aleksander ( tel. 602 460 582 / mail. aleksander.m.jankowski@gmail.com )
Jażdżewski Stanisław ( mail. stanislaw.jazdzewski@wp.pl )
Juras Jan
Lachowski Piotr Leszek ( tel. 512 844 725 / mail. lachowski.piotr@o2.pl / facebook )
Lewandowski Sławomir ( mail. agentalpha@wp.pl )
Mazur Martyna ( mail. martynamazur992@gmail.com )
Struzik Barbara
Tołoczko Tomasz ( mail. tomek.toloczko@gmail.com / facebook )
Turek Ewa ( mail. ewaturek2@wp.pl )
Wiśniewski Paweł ( mail. gdanskpoludnie@gmail.com / facebook )
Zapadka Kacper ( mail. Kacper.Zapadka017@wp.pl )
Znajewski Dawid ( mail. znajewski11@wp.pl )