Rajd rowerowy z ogniskiem

W programie przejazd rowerami do Otomina przez Łostowice, Jankowo, Bąkowo i dalej lasem.

W Otominie wspólne ognisko z poczęstunkiem i konkursami dla uczestników

KONIECZNOŚĆ POSIADANIA KASKU!!

Zachęcamy do ubioru odblasków – kamizelek czy innych rzeczy.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

W Rajdzie biorą udział TYLKO osoby zapisane na wydarzenie po zapoznaniu się z warunkami uczestnictwa!

Zabieramy jak zwykle sprawne rowery, naładowane telefony (najlepiej z nawigacją ułatwiającą samodzielny powrót), odpowiednią odzież, napoje w bidonach i $ na ich uzupełnienie po drodze, coś energetycznego na ząb (np. banany, kanapka z miodem, batonik), zapasowe dętki, kaski i b.dobry humor:) Na rajdzie obowiązują przepisy o ruchu drogowym.

Uczestnik wydarzenia oświadcza, że jest zdrowy, zdolny do wysiłku i nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich do udziału w rajdzie, bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub powstałej szkody związanej z rajdem, nie będzie występować z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Organizatora lub osób działających w jego imieniu.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa przez uczestnika oznacza, że rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w treningu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko.

Uczestnik, przystępując do zajęć wyraża tym samym zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora zdjęć i materiałów wideo z wizerunkiem uczestnika, wykonanych podczas zajęć, do własnych działań marketingowych i promocyjnych i nie będzie z tego zgłaszać żadnych roszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *