Zmiany w komunikacji autobusowej

W związku z pracami drogowymi od soboty, 16 czerwca nastąpi zmiana w funkcjonowaniu linii autobusowych 118 i 262.  Zmiany na linii nocnej N4 zostaną wprowadzone w nocy z soboty na niedzielę ( 16/17 czerwca). Do odwołania zawieszono również przystanki  Osiedle Jary, Rogalińska, Płocka.

  • Linia 118:

- w kierunku pętli „Jeleniogórska”: od przystanku „Chełm Cienista” do przystanku „Przemyska” autobusy tej linii pojadą ulicami: Cienistą – Sikorskiego – Armii Krajowej – Havla – Łódzką – i dalej po stałej trasie. Obowiązywać będzie obsługa przystanków „Sikorskiego” ,„Chałubińskiego”, „Wilanowska” .

- w kierunku Dworca Głównego: od przystanku „Kielecka” do przystanku „Cieszyńskiego” obowiązywać będzie trasa ulicami: Łódzką – Havla – Witosa i dalej po stałej trasie. Obowiązywać będzie obsługa przystanku „Przemyska”.

  • Linia 262:

- w obu kierunkach: od zespołu przystanków „Cmentarz Łostowicki” do zespołu przystanków „Świętokrzyska (n/ż)”, „ Łostowice Świętokrzyska” obowiązywać będzie trasa ulicami: Łostowicką – Havla i dalej po stałej trasie. Obowiązywać będzie obsługa przystanków „Wilanowska” , „Przemyska” , „Płocka” .

  • N4:

- w kierunku Jelitkowa: objazd ulicami zgodnie z tymczasową organizacją ruchu jak dla linii 118 w kierunku Dworca Głównego.

- w kierunku Rębowa: od przystanku „Cieszyńskiego” do przystanku „Przemyska” obowiązywać będzie trasa ulicami: Witosa - Łostowicką – Havla – Łódzką i dalej po stałej trasie. Obowiązywać będzie obsługa zespołu przystanków „Wilanowska” .

Lachowski Piotr 16.06.2018Powrót